• info@aktu.cz

O nás

Zpravodajská agentura AKTU.cz přináší zcela unikátní projekt pro média v České republice.
24 hodin denně, 7 dní v týdnů, 365 dní v roce je tým reportérů AKTU.cz připraven produkovat originální video zpravodajství, foto reportáže a audio záznamy pro svoje klienty ze všech důležitých událostí v České republice. Záběr našich témat je maximální – krimi, společenské události, zákulisí sportovních utkání, bezpečnostní akce, přírodní katastrofy nebo i zcela odpočinková témata, to vše je v nabídce AKTU.cz.
 
Poskytujeme možnost neomezeně čerpat z naší produkce a vytvářet si tak svůj vlastní originální produkt. Reportáže navíc zpracováváme v tzv. hrubém střihu, takže si náš klient může vytvořit svoji původní reportáž „poskládáním“ těchto materiálů. Editoři AKTU.cz  klienty informují prostřednictvím SMS, Viber nebo např WhatsApp o nejnovější položce v nabídce agentury.
Každý měsíc jsme schopni našim klientům poskytnout desítky materiálů pro jejich média a tak jim rozšířit portfolio produkce a umožnit zvýšení inzertních příjmů.
 
Máte zájem o náš produkt? Kontaktujte naše obchodní oddělení.
 
Součástí agentury AKTU.cz je i databáze očekavaných  událostí a připravujeme fotobanku a videobanku.

Z důvodu rozšíření vydavatelských aktivit na internetové deníky Tíseň TV, Policejní deník a Armádní deník bylo nutné vytvořit společnost odpovídající za redakční dohled, tou je společnost AKTU media s.r.o.

Projekt zpravodajské agentury vznikl na konci roku 2016, jako zpravodajská agentura AKTU.cz, kterou vlastní společnost AKTU media s.r.o.

V roce 2019 tuto českou firmu koupila anglická společnost AKTU Media Global Ltd. se sídlem v Manchesteru a to z důvodu spolupráce se zahraničními agenturami.

Do portfolia také v roce 2019 přibyla společnost AMG Services s.r.o., která je servisní organizací pro společnosti v holdingu AKTU Media Global Ltd.

 
Redakce aktu.cz